Warsztaty fotograficzne w Bibliotece Centrum Kultury

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE w BCK to kolejna propozycja dla dzieci i młodzieży z Gminy Nowy Korczyn. Zachęcamy do zapisów dzieci w wieku 10 lat i więcej. Warsztaty prowadzić będzie Kamil Żurawski – fotograf, laureat konkursów fotograficznych, autor książki w formie e-booka „Podróż po fotografii tańca”.( Uczestnicy podczas zajęć będą mieli udostępnione aparaty systemu Canon) Zajęcia będą się odbywały w formie 3 godzinnych warsztatów w soboty (2razy w miesiącu ) w godz. 10.00-13.00 (koszt 60 zł ). Serdecznie zachęcamy spragnionych sporej dawki fotograficznej wiedzy i kreatywnie spędzonego czasu.