Przebudowa świetlicy wiejskiej w Ostrowcach

Dobiega końca przebudowa świetlicy wiejskiej w Ostrowcach.

Modernizacja obiektu polega m.in. na: wymianie pokrycia dachu,  wykonaniu elewacji budynku wraz z dociepleniem, wymianie stolarki drzwiowej i okiennej, wymianie instalacji elektrycznej, ociepleniu stropu, budowie sanitariatu i szamba, malowaniu pomieszczeń świetlicy i kuchni oraz montażu instalacji fotowoltaicznej. Ponadto zostanie zakupione drobne wyposażenie tj. stoły, krzesła, szafa.

Wykonawcą zadania jest firma Elkamen z Rytwian.

Zadanie jest dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Świętokrzyskiego w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.