BEZPŁATNY ODBIÓR FOLII ROLNICZEJ I INNYCH ODPADÓW POCHODZĄCYCH Z DZIAŁALNOŚCI ROLNICZEJ Z TERENU GMINY NOWY KORCZYN

Na terenie Gminy Nowy Korczyn zostanie przeprowadzony bezpłatny odbiór folii rolniczej oraz innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej z wybranego punktu na terenie Gminy Nowy Korczyn.

Nieodpłatnie będzie można przekazać:

– zużyte czarne i czarno-białe folie rolnicze,

– folie po sianokiszonce (biała i zielona folia),

– worki po nawozach oraz typu Big Bag.

Rolnicy zainteresowani odbiorem odpadów pochodzenia rolniczego mogą składać wnioski w Urzędzie Miasta i Gminy Nowy Korczyn ul. Krakowska 1 w pok. nr 1, w terminie  do dnia 15 marca 2024 r.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Nowy Korczyn, w pokoju nr 1 lub pod numerem tel. 41 23 45 412.

Do pobrania wniosek: