W miejscowości Winiary powstają kolejne Warsztaty Terapii Zajęciowej

Burmistrz Miasta i Gminy informuje, że na terenie Gminy Nowy Korczyn w miejscowości Winiary powstają kolejne Warsztaty Terapii Zajęciowej (WTZ) dla osób w wieku od 16 do 65 roku życia z niepełnosprawnością w stopniu umiarkowanym oraz znacznym.

Zapewniony codzienny dojazd, rehabilitacja ruchowa na terenie ośrodka, ciepłe posiłki, trening ekonomiczny w formie gotówkowej oraz nieodpłatne wycieczki w ramach zajęć w  ośrodku.
Przygotowane zostaną pracownie:
– Przyrodnicza
– Gospodarstwa domowego
– Ceramiczna
– Plastyczna
– Krawiecka
– Komputerowa
– Muzyczna
– Rehabilitacji ruchowej/fizjoterapia

Wszyscy chętni proszeni są o wypełnienie formularza dla kandydatów oraz złożenie go w zamkniętej kopercie  w Urzędzie Miasta i  Gminy  w Nowym Korczynie z dopiskiem (WTZ) w Winarach. Dokumenty zostaną przekazane organizatorowi tj. Stowarzyszenie „ Świętokrzyskie Anioły” .
Na wszelkie pytania odpowiemy pod nr telefonu: 530 58 80 74

Do pobrania

Czytaj także:

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 3 kwietnia 2024 r. w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowym Korczynie odbyły się eliminacje szczebla gminnego Ogólnopolskiego Turnieju...

Mamy to! Będą kolejne

Otwarto oferty w postępowaniu przetargowym na realizację zadania pn. „Zwiększenie bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez modernizację infrastruktury drogowej na terenie Gminy...

Skip to content