Remiza OSP w Starym Korczynie

Tak wyglądała kiedyś remiza OSP w Starym Korczynie, a tak wygląda dziś. Zakres przeprowadzonych tam prac objął docieplenie budynku, wykonanie opaski z kostki betonowej, wymianę opraw oświetleniowych i łączników, instalację CO– technologia kotłowni, instalację CO- grzejniki, armaturę grzejnikową, wewnętrzną instalację ciepłej wody, rurociągi grzewcze, ocieplenie stropu, ocieplenie ścian fundamentowych, montaż daszków nad drzwiami z poliwęglanu, montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 5kWp, demontaż i montaż istniejącej instalacji odgromowej. Koszt inwestycji wyniósł ponad 490 tys. zł.