Realizacja Opieki Koordynowanej w 2023r. – dla dobra Naszych Pacjentów

Szanowni Państwo

Informujemy, że na realizację Opieki koordynowanej w obszarach kardiologii i diabetologii w 2023r. otrzymaliśmy z NFZ kwotę 159 tys zł. Jako jedni z nielicznych w województwie przekroczyliśmy przyznany kontrakt aż o 10 % w postaci nadwykonań.

Środki z Programu są przeznaczone na dodatkowe, nowe badania w POZ:
– USG Doppler,
– EKG wysiłkowe,
– Ech serca,
– Holter EKG i RR,
oraz na badania laboratoryjne, których koszty zostały prawie podwojone.

To setki bezpłatnych porad medycznych naszych lekarzy rodzinnych, kardiologów, diabetologa, pielęgniarek, koordynatora i dietetyka – którym bardzo dziękuję za dobrze wykonana pracę. Dziękuję również pracownikom administracji, pracownikom gospodarczym i wszystkim, którzy pomagają przy Programie – dla dobra naszych Pacjentów.
Efekty tej pracy widać w postaci szybko zwiększającej się liczby nowych deklaracji złożonych do SZOZ w Nowym Korczynie, co szczególnie cieszy, ponieważ za Pacjentem „idą pieniądze”.
Stanowi to również prestiż i uznanie dla naszego Ośrodka, Władz Miasta i Gminy i wszystkich Mieszkańców Gminy Nowy Korczyn.
Również w tym roku zapraszamy do korzystania z Programu Opieka Koordynowana, aż do wyczerpania limitu przeznaczonego na badania.

Krzysztof Gajek
Kierownik SZOZ w Nowym Korczynie

Czytaj także:

Zaproszenie na Kingonalia w

Szanowni mieszkańcy,serdecznie zapraszamy 21 lipca 2024r. na KINGONALIA do Nowego Korczyna. Czekać na Was będzie szereg atrakcji:-koncerty -zabawa taneczna -atrakcje dla dzieci -loty...

Informacja- godziny przyjęć w

Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej informuje o godzinach przyjęć w poradni ginekologicznej:  lek. Marian RymaszewskiCzwartek 8:00-12:00(czwartek -według harmonogramu) lek. Janusz WrótniakŚroda 12:00-19:00(środa według...

SKORZYSTAJ Z POMOCY GMIN

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i GospodarkiWodnej w Kielcach przestrzega przed oszustami. W związku z realizacją Programu „Czyste Powietrze” pojawia się coraz...

Skip to content