Realizacja Opieki Koordynowanej w 2023r. – dla dobra Naszych Pacjentów

Szanowni Państwo

Informujemy, że na realizację Opieki koordynowanej w obszarach kardiologii i diabetologii w 2023r. otrzymaliśmy z NFZ kwotę 159 tys zł. Jako jedni z nielicznych w województwie przekroczyliśmy przyznany kontrakt aż o 10 % w postaci nadwykonań.

Środki z Programu są przeznaczone na dodatkowe, nowe badania w POZ:
– USG Doppler,
– EKG wysiłkowe,
– Ech serca,
– Holter EKG i RR,
oraz na badania laboratoryjne, których koszty zostały prawie podwojone.

To setki bezpłatnych porad medycznych naszych lekarzy rodzinnych, kardiologów, diabetologa, pielęgniarek, koordynatora i dietetyka – którym bardzo dziękuję za dobrze wykonana pracę. Dziękuję również pracownikom administracji, pracownikom gospodarczym i wszystkim, którzy pomagają przy Programie – dla dobra naszych Pacjentów.
Efekty tej pracy widać w postaci szybko zwiększającej się liczby nowych deklaracji złożonych do SZOZ w Nowym Korczynie, co szczególnie cieszy, ponieważ za Pacjentem „idą pieniądze”.
Stanowi to również prestiż i uznanie dla naszego Ośrodka, Władz Miasta i Gminy i wszystkich Mieszkańców Gminy Nowy Korczyn.
Również w tym roku zapraszamy do korzystania z Programu Opieka Koordynowana, aż do wyczerpania limitu przeznaczonego na badania.

Krzysztof Gajek
Kierownik SZOZ w Nowym Korczynie

Czytaj także:

Gmina Nowy Korczyn walczy

Gmina Nowy Korczyn dołączyła do akcji „Rowerowa Stolica Polski”. To ogólnopolskie przedsięwzięcie, w którym udział może wziąć każdy, bez względu...

Skip to content