Podpisano umowy na przebudowę czterech odcinków dróg

W dniu 8 sierpnia 2023 roku Burmistrz Paweł Zagaja przy kontrasygnacie Skarbnika Joanny Parlak podpisał z wykonawcami umowy o wartości  ponad 1,2 mln złotych na przebudowę czterech odcinków dróg na terenie gminy Nowy Korczyn.

Pierwszy odcinek drogi o długości 800 mb relacji Górnowola-Kawęczyn za kwotę blisko 530 tys. zł wykona Przedsiębiorstwo Drogowe DYLMEX INWESTYCJE ze Staszowa. Zakres robót przewiduje częściowe poszerzenie jezdni do 4 m, wykonanie podbudowy oraz nowej nawierzchni wraz z poboczami.

Kolejne trzy odcinki to drogi wewnętrzne w miejscowościach Sępichów (298 mb), Winiary Wiślickie (380 mb) i Ostrowce (230 mb). Łączna wartość samych tylko robót budowlanych, polegających na wykonaniu podbudowy i nowej nawierzchni z poboczami na tych odcinkach, to ponad 700 tys. zł. Wykonawcą tej części zadania jest firma Z.U.R. TECH-BUD Marzena Brzdękiewicz z Połańca.

Czytaj także:

XI Edycja Dni Otwartych

Drodzy mieszkańcy, Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o zaprasza na zwiedzanie Instalacji Komunalnej w Rzędowie, które odbędzie się w dniu...

Gmina Nowy Korczyn walczy

Gmina Nowy Korczyn dołączyła do akcji „Rowerowa Stolica Polski”. To ogólnopolskie przedsięwzięcie, w którym udział może wziąć każdy, bez względu...

Skip to content