Ogłoszenie wyników otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych

Ogłoszenie wyników otwartych konkurów ofert na realizację zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu oraz przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym na terenie Gminy Nowy Korczyn w 2024 roku.

Do pobrania
Zarządzenie nr 9/2024 Burmistrza Miasta i Gminy Nowy Korczyn z dnia 16 lutego 2024 r.w sprawie w sprawie ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego

Zarządzenie nr 10/2024 Burmistrza Miasta i Gminy Nowy Korczyn z dnia 16 lutego 2024 r.w sprawie ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego