Gminny przewóz pasażerski w dniu wyborów do rady gminy, rady powiatu, sejmiku województwa oraz w wyborach burmistrza zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024r.

Realizując obowiązek, o którym mowa w art. 37f § 5 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2023r. poz. 2408 ze zm.) informujemy o organizacji gminnego przewozu pasażerskiego, o którym mowa w § 1 art. 37f ww. ustawy. W dniu wyborów do rady gminy, rady powiatu, sejmiku województwa oraz w wyborach burmistrza zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024r. transport zapewni firma:

Przewóz Osób
Kaczmarczyk Wojciech
ul. Farna 24a
28-136 Nowy Korczyn


W ramach gminnego przewozu pasażerskiego w godzinach głosowania odbywają się dwa pełne kursy do każdej z siedzib Obwodowych Komisji Wyborczych na terenie Gminy Nowy Korczyn. Szczegółowy rozkład przywozów i odwozów z uwzględnieniem przystanków komunikacyjnych oraz godzin odjazdów z poszczególnych przystanków komunikacyjnych zamieszczamy poniżej:

Czytaj także:

Gmina Nowy Korczyn walczy

Gmina Nowy Korczyn dołączyła do akcji „Rowerowa Stolica Polski”. To ogólnopolskie przedsięwzięcie, w którym udział może wziąć każdy, bez względu...

Skip to content