Piknik rodzinny 2023

W niedzielne popołudnie 3 września zakończyliśmy wakacje rodzinnym piknikiem na placu przy molo w Nowym Korczynie. Nawet kapryśna pogoda nie zepsuła nam dobrej zabawy. Na dzieciaki czekało wiele atrakcji. Były dmuchańce, konkursy z nagrodami, warsztat robienia breloczków, malowanie buziek, balonikowe zoo, strefa dla maluchów, zabawy z klockami i wspólne tańce z parą sympatycznych misiów. Rodzice mogli kibicować lub uczestniczyć we wspólnych konkurencjach ze swoimi pociechami .

Dodatkową atrakcją była obecność druhów strażaków z Jednostki OSP w Nowym Korczynie, którzy prezentowali wóz strażacki z niezbędnym sprzętem ratowniczym. Dzieciaki chętnie próbowały obsługi hydronetki strażackiej i oczywiście mogły dowiedziec się wielu ciekawostek o zawodzie strażaka.

Na każdego czekały wspaniałe słodkości, które zagościły na stołach dzięki Paniom ze stowarzyszeń, Klubu Senior+ i Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Nowy Korczyn, które włączyły się w organizację wydarzenia. Zdrowe owocowo- warzywne przekąski zapewniła Spółdzielnia Producentów Warzyw i Owoców Sielec.

Dla wszystkich przybyłych przygotowane był również kiełbaski z grilla. Szczególne podziękowania kierujemy do Władz Samorządowych Miasta i Gminy Nowy Korczyn-głównego organizatora i sponsora wydarzenia na czele z Burmistrzem Pawłem Zagają.

Dziękujemy również Jackowi Smoleniowi – Piekarnia Tarkor, Piotrowi Sikora-Sklep„Stokrotka’’ , Mirosławowi Fucia – Spółdzielnia Producentów Owoców i Warzyw, Towarzystwu Miłośników Ziemi Korczyńskiej w Nowym Korczynie, Klub Senior+, KGW Stary Korczyn, Badrzychowice, Sępichów, Strożyska, Pawłów. Wasza pomoc i zaangażowanie były jak zwykle nieocenione.

Dziekujemy dzieciakom i ich rodzinom za przybycie i wspólną zabawę. Wspaniale było patrzeć na wasze radosne minki. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas na pikniku sprawił, że ten ostatni wakacyjny dzień był wesoły i kolorowy.

Życzymy Wam wszystkiego dobrego w nowym roku szkolnym.

Czytaj także:

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 3 kwietnia 2024 r. w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowym Korczynie odbyły się eliminacje szczebla gminnego Ogólnopolskiego Turnieju...

Mamy to! Będą kolejne

Otwarto oferty w postępowaniu przetargowym na realizację zadania pn. „Zwiększenie bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez modernizację infrastruktury drogowej na terenie Gminy...

Skip to content