Charytatywne mecze piłki nożnej w Nowym Korczynie

Serdecznie zapraszamy na charytatywne mecze piłki nożnej, które odbędą się już w najbliższą niedzielę 8 października o godz: 12:30 na stadionie miejskim KS Wisła w Nowym Korczynie.

Podczas wydarzenia będą licytowane przedmioty aż do zakończenia meczu KS Wisła Nowy Korczyn : Dąb Nagłowice. Przedmioty przeznaczone do licytacji to: piłka nożna z podpisem reprezentanta Polski Włodzimierza Lubańskiego od Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej w Kielcach, piłka nożna z podpisami zawodników Reprezentacji Polski w futsalu 35, piłka nożna z podpisami zawodników KS Wisła Nowy Korczyn , okazjonalna przypinka z okazji 90 lecia KS Wisła Nowy Korczyn, zegar okolicznościowy z okazji 90 lecia KS Wisła Nowy Korczyn, koszulka Reprezentacji Polski z podpisami zawodników przeznaczona przez Reprezentację Polski w futsalu 35, koszulka z podpisami zawodników polskiej drużyny Polonii Wiesbaden występującej w Niemczech.

W przerwie meczu ligowego Wisły odbędzie się losowanie voucherów. Vouchery będą losowane po zakupie charytatywnej cegiełki, której koszt to zaledwie 5zł. Można zakupić nieograniczoną liczbę cegiełek dla zwiększenia ilości szans podczas losowania.

Będzie można wygrać: voucher na pizze z Pizzeri Nowokorczyńskiej 45 cm, usługa weterynaryjna lecznica dla zwierząt Wet-Ar Michał Róg, bilet miesięczny szkolny na trasie Nowy Korczyn – Busko Zdrój od firmy Woj-Bus, karnet na siłownię Bodymaniak w Busku Zdroju, przegląd samochodowy Autocentrum PAAS, tort okolicznościowy o wartości 100 zł oraz tort okolicznościowy o wartości 150 zł – od Torty Niki Monika Charyga, dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci od MMSport Nowy Korczyn – Marcin Matuszewski, Spływ kajakowy od Urzędu Miasta i Gminy w Nowym Korczynie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie tego szczytnego wydarzenia.

Czytaj także:

Mikołajki 2023

W sobotę 2 grudnia 2023 roku odbyła się mikołajkowa impreza integracyjna dla dzieci z Gminy Nowy Korczyn. Głównym gościem, na...

Apel o utworzenie połączenia

Rada Miejska w Nowym Korczynie zwróciła się z apelem o podjęcie działań skutkujących utworzeniem przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego we...

Skip to content